Pedikúra


Nemajte obavy objednať sa k nám na pedikúru či máte problém s nôžkami alebo nie. Či ste žena a či muž. Často sa nás pýtate či k nám chodia na pedikúru aj muži.

Samozrejme :) Muži v každom veku tak ako aj ženy. Medzi svojou klientelou máme aj známych športovcov ako napr. Milan Škriniar keď ešte hrával v MŠK Žilina
Medzi našich stálych klientov stále patria:

  • Martin Dúbravka
  • Michal Škvarka
  • Patrik Le Giang


K pedikure ponúkame ošetrenie nechtov:

- japonskou pedikurou
- masáž chodiel
- reflexná masáž chodidiel
- zábal na chodidlá

Poskytujeme konzultácie a kontroly po ošetrení zarastajucich nechtov. Niekedy máte maly, ale bolestivý problém. Naozaj stačí prísť a behom pár minút sa Vám uľaví. Také kurie oko alebo zarasteny necht vie poriadne potrápiť . Tak mačiek trpieť. Ak uznáme , že vás problém zo zarastajucich nechtom už musí riešiť lekár tak spolupracujeme s Mudr. Kopalom , ktorý sa venuje tejto problematike .

PROTETIKA nechtu

Veľa bežcov, turistov a ľudí po úrazoch pozná aké je nepríjemne nemať necht . Nárazmy necht odpadne . Niekedy necht dorastie niekedy nie . Záleží na poškodení nechtového koreňa. Vieme pomôcť tak , aby necht rástol , no nie vždy s sto podarí . Chceme , aby nezaniklo nechtové lôžko a nebolo citlivé potrebujeme zatiaľ nahradiť necht protetikou nechtu. Po úrazoch a rozsiahlom poškodení nechtu napríklad Vám niečo spadne na palec alebo aj malé topánky , úzke topánky , dlhé nechty je problém . Tam tiež vzniká náraz a takto sa nám poškodí koreň a necht viac nechce rást . Nie len zo zdravotného hľadiska , ale aj z estetického odporúčame nechtovú protetiku.

MYKOTICKÉ NECHTY

Mykoticky necht sa odbrusi a nasadia sa antimykotika, ktoré sa aplikujú na zbrúsených necht. Toto je liečba najdlhšie , ale mame pekne výsledky .

ČIASTOČNÉ OŠETRENIE CHODIDIEL

Máte pocit, že Vám netreba ostrihať nechty a zvládnete to sami ? Pripadne naopak nemáte potrebu si dať ošetriť chodidlá , ale chcete mat pekné upravené nechty, alebo si dať upraviť zhrubnuté nechty . Žiaden problém . Môžete sa objednať iba na čiastočne ošetrenie plosky chodidla alebo na úpravu nechtov. Sme radi keď sa k nám vracajú naši klienti . Vážime si každého z vás.

Ďakujeme za dôveru .