!!! Vyhradzujem si právo odmietnuť masírovať !!!


  • AK ŽIADATE EROTICKÚ MASÁŽ
  • pokiaľ máte vážne zdravotné problémy
  • ak ste pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok…

Pred masážou


Dôležitá je hygiena, to znamená pred masážou sa osprchovať. Je to nie len z dôvodu hygieny. Nechať si po masáži do druhého dňa na čistom tele použité masážne oleje a liečivé oleje je príjemné a liečivé pre pokožku i svaly. Účinok masáže sa tým zvýši a oleje ešte dlho pôsobia na telo. Pred masážou veľa nejedzte a nepite. Lepšie je prísť s prázdnym žalúdkom. Dobré je myslieť na vyprázdňovanie - pre lepšiu pohodu. Asi netreba pripomínať – zložiť si šperky a hodinky.

Po masáži


Do dvoch hodín po masáži vypite pol až jeden liter vody. To je dôležité pre odplavenie odpadových látok usadených vo svaloch. Tieto látky - ako kyselina mliečna, sa vďaka masáži (pohybu so svalmi v kľude) a prekrvením tkanív uvoľní a telo sa môže ľahko vyčistiť. Relaxujte,choďte spať alebo si meditujte, preferujte kľudné prostredie, snažte sa sústrediť na svoje telo.

Kedy je masáž nevhodná


Pri teplote, akútnych stavoch, čerstvé rany, pliesne, zápaly šliach a žíl, zlomeniny, infekčné ochorenie, kožné choroby, ihneď po extrémnej námahe a vyčerpaní.

Kedy sa poradiť s lekárom


pri kardiovaskulárnych poruchách, pri cukrovke, pri problémoch s krvným tlakom, pri epilepsii, pri chronických kožných chorobách, pri krčových žilách, v tehotenstve

Môžem ísť na masáž ak užívam antibiotiká????


Ak užívate antibiotiká, je masáž úplne nevhodná. V telíčku je zápal, ktorý by sa mohol masážou rozniesť po celom tele. Naskôr týždeň po dobraní antibiotík môžete prísť na masáž.

Robíte erotickú masáž, prípadne masáž s celkovým uvoľnením ????


Nerobím, nemasírujem a neuvoľňujem eroticky.

Čo si mám zobrať so sebou k Vám na masáž????


Všetko čo potrebujete na masáž máte k dispozícii odo mňa, vrátane sprchy. Ak potrebujete a máte chuť zrelaxovať urobte si pre seba čas.

Pracujete aj v sobotu a nedelu????


Len sobotu na objednávky od 8,00 – 12,00 hodiny.

Kedy si môžem u Vás kúpiť darčekové poukážky????


Kedykoľvek, po dohode. Cez deň väčšinou masírujem, takže buď pri konci pracovnej doby alebo medzi masážami.

Prečo mi nezdvihnete hneď telefón????


Pretože masírujem a mám zvuk vypnutý, venujem celý čas len klientovi. Keď masáž skončím, okamžite zmeškané hovory vybavujem.

Môžem volať i neskoršie večer alebo cez víkend????


Áno, do 20 hod. Ak telefón nedvíham alebo je vypnutý tak sa ozvem ráno.